KONST / Litografier / Färglitografi 15042105
nr 1504 2105
Lucy McLauchlan
(f. 1977), England
"The World has enough for our needs, but not enough for our greed". Signerad, numrerad 5/180, daterad 2008. Färglitografi, yttermått inklusive ram: 80x60
Lucy McLauchlan, bildkonstnär född 1977.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 21 november 2022
kl 19:04:01
21/11 16:54:02
21 nov